תסרוקות ערב

להלן כמה טריקים פשוטים להפוך משרד – מתסרוקת ראויה לשטיח אדום – מקלועי קוקו גבוהים והפיכתם לצמות זוהרות. חיתוך שיער ויצירת לחמניות מיני מרובות מעל הראש המאובטחות בעזרת סיכות בוב היא דרך סופר קלה ליצור גל פשוט ומוכן לבוקר ללא עיצוב חום.

כדי ליצור שדרוג אופנתי, פשוט סובב את הקוקו בשיער אלסטי והחזק את הטוויסט תוך כדי, או פשוט החזק אותו מאובטח באמצעות טוויסט. אם אתה לא רוצה לעשות חצי קשר, אתה יכול להכין חצי קוקו באמצע השיער. כדי ליצור מעין כתר קלוע, קשר שתי צמות של זנב דג כדי ליצור את מה שאתה רוצה נראה כמו תסרוקת פשוטה ומהירה. אתה יכול גם לתת לקוקו הפופולרי יתרון יפה על ידי הצמדת צמה כפולה וחמודה לצידי הראש.

אני מוצא את הצדדים הרופפים והשמנמנים של צמות הדגים מבריקים כפול עם מבטאים מנוגדים. אני אוהב את הצמה הזו כתספורת פשוטה, פשוטה וקלה לעבודה, אך גם כמראה מהנה ומצחיק.

שלבו אותה עם לחמניה קלאסית מפותלת ויש לכם מסיבה מדהימה

לבשו תסרוקת לכל שמלה. אם אתם רוצים שלחמניה הקלועה שלכם תבלוט מכל השאר, נסו את הסגנון הדו-צדדי המדהים הזה. זהו סגנון נהדר להשלמת מראה סנסציוני עם לחמניות קלועות קטנות, והוא מושלם לשמלת מסיבות.

אם אתם בשוק אחר תסרוקת נשף לשיערכם הקצר

אל תחפשו הלאה מכיוון שהעדכון המלוטש הזה בוודאי ייתן לכם את הנשימה. שיער ארוך עוזר לך במצבים חגיגיים והם נבחרים במיוחד מכיוון שהם מתגלים כל כך ארוכים. כדי לשחק באביזרים שלך עם טוויסט קוקו, גלול בין התסרוקות האהובות עלינו לשיער ארוך. כפי שאנו מראים לך, את לא צריכה לדאוג מכיוון שתמצאי תסרוקות ערב מתאימות לכל התספורות הנוכחיות שלך.

תסרוקת זו בעלת מראה רך מאוד

יפה ואלגנטי וניתן ללבוש אותה בכל התסרוקות, אך מה שעוד יותר טוב, תוכלי לסדר אותן בדרכים שונות כדי ליצור תסרוקות מעניינות ומהירות ביום ובלילה. מכיוון שהכנו את התסרוקות הללו ואין לכם ספק בכך, הרשו לנו להציג לכם תסרוקת אחרת שתתאים לכל אירוע. אלו התסרוקות האחרונות, שהיא תסרוקת קלועה לשיער ארוך, עם קוקו ארוך ותוספת קצרה.

הסגנון חצי-חצי למטה קל להפליא כשזה מגיע אליו, וזה נהדר לעשות עם שניהם.

כמו התסרוקות האחרות המוזכרות במאמר זה, קל מאוד להכין שיניונים קלועים, והדבר הטוב ביותר הוא שאפשר להכין אותן תוך פחות מדקה. ניתן לעשות זאת עם כמה פיסות שיער ומעט איפור או אפילו עם מברשת וקצת ג'ל שיער.

תוכלו לבחור מעדן קלאסי עם תלתלים או חבלים גבוהים קלועים או לבחור במשהו ארוך יותר וגמיש. נסה חצי למעלה, חצי למטה, כשהצדדים למטה או עם הפינים לשני הצדדים (נסה את שניהם).

מהפך לנשף הרגיל שלך – נעשה עם צמה מיני חמודה ושיקית. זוהר את התספורות שלך לדייט או אפילו למסיבת תחפושות או לבילוי ערב עם חברים.

הצמה של זנב הדג היא הצלה של בנות בעלות שיער ארוך וניתן ללבוש אותה בחדר הכושר, בפגישה חברתית או בשמלה הכי יפה שלך.

אם אין לך שיער ארוך אבל עדיין רוצה ללבוש לחמניה שנראית חיננית ויפה

אז אל תדאגי, את רק צריכה קצת תרגול וצמה ובקרוב תהיה לך תסרוקת מלכותי. תסרוקות אלה בעלות מבנה והן אידיאליות גם עבור נשים שאוהבות להרגיש כמו מבנה בשיערן. הצמות הן הדרך המושלמת לאבטח את השיער שלך כך שהוא יישאר על הפנים שלך כל היום. אם יש לך שיער קלוע, הדרכה זו מראה לך בבירור שאת תסרוקות המשתה האלה ניתן לקלף בקלות.

פשוט סובב שתי חתיכות קטנות של שיער רופף לגב ובטח בעזרת כמה סיכות בובי וואלה

יש לך תסרוקת ערב סופר אלגנטית. לא מדובר בצמות צרפתיות אופנתיות או לחמניות מיני, אלא רק צמה פשוטה ולחמנייה מבולגנת שיכולות לעזור לך אם השיער שלך קצת רופף מדי או ארוך מדי או פשוט לא במקום הנכון. שמור על גדיליך במקום כל היום עם הלחמניה המלוטשת והנמוכה הזו או תן לזה לעבוד עבורך בזמן שאתה מציג גלים מדהימים בערב.

כדי לגרום לתסרוקת הפשוטה הזו להיראות מסוגננת, שאב השראה מהפאשניסטה שלנו סונאם קאפור, שזיווג צמות זנב דג עם ג'ומקות אמירות. כשאת מעצבת את שיערך הקצר לסגנון נשף אופנתי, זכרי כי צמה יכולה לחולל פלאים אם את רוצה להראות טבעית אך מעט יותר קלאסית, כפי שמדגים jbraidsandbow במראה זה. הסטייליסטית של סם הפנטסטית שלנו מסבירה כיצד לשלב צמות ותלתלים מדורגים של אביזרי שיער בחצי הקוקו הקלאסי כדי להפוך אותו לנשף שלך. יש לנו תסרוקת אוניברסלית קצרה שתוכלו ללבוש בערב הלימודים עם חבריכם.