קניית קישורים

נוסף על כך, תשמע הרבה אנשים שאומרים לך לא לקנות קישורים נכנסים מכיוון שזה "כובע שחור" וגוגל תעניש את האתר שלך אם יגלו שאתה משלם עבור קישורים. אם אתה קונה קישורים כדי להגביר את SEO שלך, או אם יש לך אתר שמוכר קישורים כסוג של מונטיזציה, האתר שלך נמצא בסיכון גבוה יותר להיענש על ידי Google.

זה מפחיד ומבלבל

אבל אם אתה רואה את זה כך, לא משנה באיזו גישה אתה משתמש כדי להשיג קישורים נכנסים לאתר שלך, קנה קישורים בדרך זו או אחרת. בעוד שגוגל מתחכמת יותר לגלות אילו חברות שונות רוכשות קישורים נכנסים ומי קונה אותן, האמת היא שגוגל מתעלמת מכל זה, מה שאומר שכל עוד תקבל את הקישורים לאתר שלך, גוגל עדיין תוכל למצוא רלוונטיות. . רכישת קישורים היא תהליך בטוח אם הספק שלך נוקט בגישת SEO כובע לבן ושומר על שיטות עבודה מומלצות בתעשייה.

עכשיו שיש לך הבנה בסיסית בקנייה והערכה של קישורים נכנסים כחלק מקמפיין לבניית קישורים

הימנע מקנסות של Google. לפני שתוכל לחשוב על רכישת קישורים, אתה צריך פרופיל קישורים – איכות הקישורים האחרונים שבנו את עצמך לאורך השנים והבנה ברורה של הנישה שלך והמתחרים שלך מבחינת SEO. ברגע שיש לך פרופיל קישורים באתר, תוכל לשקול רכישת קישורים לטיפוח קישורים נכנסים אורגניים באיכות גבוהה.

רוב אנשי ה- SEO איתם אני מדבר מבהירים שהם מאוד זהירים עם הקישורים שהם קונים ולעולם לא קונים אותם בחיפזון או בכמויות גדולות.

לפי המומחים ששאלתי

זו לא האסטרטגיה הטובה ביותר פשוט להתחיל לבנות קישורים לאתר חדש. המשמעות היא שלעולם לא תנסה לקנות קישורים בבת אחת מכיוון שזרם פתאומי של קישורים נכנסים לא נראה טבעי בפרופיל שלך ועליך לנתח היטב את הקישורים האחרונים הפוטנציאליים לפני שאתה משלם להם (עוד על כך בהמשך). עדיף להוציא את כל תהליך רכישת הקישורים למיקור חוץ לספק שירותים המוקדש לבניית קמפיינים של קישורים המשפרים את דירוג מנועי החיפוש.

ספק שירותי בניית קישורים יכול להיות יקר, תלוי בסוג הקישורים שאתה רוצה שיהיו באתר. אם אתה רוצה לשלם עבור קישורים לאתרים של רשויות גבוהות, זה יכול להיות יקר, אך מגדיל את התעבורה האורגנית שלך ומגדיל את דירוג מנועי החיפוש.

רכישת קישורים מהווה הפרה ישירה של הנחיות מנהלי האתרים של Google עקב קישורים מניפולטיביים שמטרתם לחרוג מדף הדפים

לשפר את דירוג החיפוש ולמנוע שימוש לא טבעי בטקסטים עוגנים. קנייה ומכירה של קישורים המפרים מדיניות זו עלולים לגרום לעונשים אם תתפסו אותך. איננו ממליצים לרכוש קישורים, ואם Google חושדת שאתה עושה זאת, האתר שלך עלול להיענש.

המטרה

היא לקנות כמה שיותר קישורים כדי לשפר את הדירוג שלהם בתוצאות החיפוש של גוגל. בעלי אתרי קידום אתרים עוסקים בפעולה של רכישת ומכירת קישורים שקורים לדף דירוג, ללא קשר לאיכות המקור וההשפעה ארוכת הטווח של קישורים אלה על האתר שלהם. במהלך העשור האחרון, רכישת הקישורים הפכה למסוכנת יותר מכיוון שלגוגל יש את היכולת להרוס את ערך ה- SEO של קישורים בתשלום, והפכה ליותר מדויקת.

רכישת קישורים (או תשלום עבור קישורים)

היא התהליך שבו משלמים לאתרים כדי להכניס קישורים מהאתר שלך לאחד הדפים שלהם. רכישת Backlink מתייחסת לתהליך שמתחיל מעת לעת כאשר אתה משלם לאתר סמכותי בנישה שלך או בנישה קשורה הקשור לאתר שלך כדי להכניס קישור מכל סוג שהוא באתר שלך או באתר מסוים. רכישת קישורים נכנסים מתייחסת לזמן שבו אתה משלם לאתר כדי להוסיף קישורים מכל סוג שהוא לאתר שלך.

קישור חוזר הוא צורה של קידום אתרים באתר המוביל לקישור מאתר אחר לאתר שלך. מכיוון שגוגל משתמשת בפופולריות של קישורים לסיווג אתרים, קישורים נכנסים הם מצרך.

קנה קישורים נכנסים למנועי חיפוש SEO משתמשים בקישורים כגורם דירוג באלגוריתם PageRank של גוגל

כיום, הצמיחה של קישורים אורגניים ושיווק תוכן ביטלה את הצורך ברכישת קישורים לתעשיית SEO בכלל. גילינו ש -78 אחוז מהחברות הרוכשות קישורים לגיטימיים בתשלום רואים בהן את הדרך היעילה ביותר לבניית קישורים נכנסים.

הוצע גם כי חלק ניכר מפורטלי הנסיעות המסחריות יקנה קישורים להיצע וביקוש

אם יתפסו אותך לרכוש קישורים לשיפור הדירוגים, גוגל תעניש את האתר שלך. אם בכוונתך לרכוש קישורים מאתרים אחרים, וודא שהם מסומנים בבירור ושהרכישה היא בצורה של פרסום או מבצעים ולא למטרות דירוג.
בכדי לבדוק עוד פרטים מורחבים על קניית קישורים ניתן לבדוק כאן: etcom.co.il

חיפוש מהיר בגוגל אחר "איך קונים פוסטים לאורחים" יעלה המון אתרים המציעים קישורים לפוסטים של אורחים בתשלום. זכור שאתה צריך תוכן ליצירת קישורים, ופוסטים של אורחים יכולים להעלות את העלויות באופן משמעותי.

ראוי לציין ש- Google אוהבת את מה שקורה כשמישהו מקשר לאתר שלך. אם האתר שלך מכיל קישורים בתשלום כלשהם, כגון פרסום, Google תבקש ממך לעשות זאת.

לשלם לבלוגרים פופולריים

כדי לתת קישורים לאתר שלך זה בסדר, אבל לשלם לבעלים של אתר חשוד כדי לרשום את הקישורים שלך באתר שלהם זה לא חכם. עדיף לקבל תוכן באיכות גבוהה ולספק שירות טוב לאנשים שמשאירים קישורים ללא תשלום באתר שלך. אנשים משאירים קישורים לאתר בבלוגים שלהם ובדפי המדיה החברתית שלהם.