מכונת שווארמה

בעת גריל בקר, כבש, עוף צלוי או חזיר מכונת הג'ירו היא פלטה אנכית המשתמשת בגז טבעי או בחשמל או בשילוב של שניהם לבישול כל סוג של בשר. מכונות Li Bai Gyro מושלמות לשימוש פנימי וחיצוני וניתן להשתמש בהן לצלייה ולצלייה לאירועים משפחתיים, פיקניקים ומסעדות. מכונת השווארמה גריל הספין גריל לא רק מבשלת בשר ג'ירו, היא יכולה לבשל בקר יאקרמה, שווארמה עוף או שווארמה טלה, טאקו אל פסטור וכו '

יצרנית הקבבים של Li Bai משתמשת בגז מתאן

כדי לספק את קבב השווארמה הטוב ביותר. תוך דקות ספורות בלבד. גריל הספין אפ של נירוסטה SG2-NG הוא עסק חיוני למי שמכין גרילים קטנים ויצרני קבב. זוהי אפשרות חזקה המתאימה לשימוש מסחרי ולמגורים כאחד. מכונת מיני ג'ירו מגיעה עם בנייה נירוסטה 310 הזמינה במסחר ושלושה מבערים שנועדו להיות פריכים ולהשאיר את הבשר עסיסי בפנים.

מכונות הג'ירו שלנו מאפשרות לגלח חלק מהבשר במהלך החימום והבישול

מכונות מיני ג'יירו ניתנות לתמרון מאוד, מה שאומר שהן יכולות להעביר את הבשר ללא תלות במבער לשליטה אולטימטיבית. הביאו את מכונת שארמה העוף למסעדה או לחנות שלכם כדי לקבל כריך טעים עם בשר וירקות פרוסים שבטוח יביא טעם של יוון לתפריט.

עם שם כל כך פופולרי בתעשיית הצלייה והמזון

הגיוני ללמוד עוד על מכונות השווארמה והגריל הצנטריפוגלי. גרילי Gyro ZZ Pro הם האפשרויות העמידות ביותר, בעוד גריל ספין כמו SG2-NG הם הדגמים הטובים ביותר. מכונה סיבובית מסתובבת עם כמה מבערים שונים לבישול הבשר.

למכונות הפלטות האנכיות שלנו יש שיפוד ומוטות פלדה ששומרים את הבשר במקום לבישול והגשה קלים

מפעילי מכונות הג'ירו מגלחים ומבשלים בשר ללחם שטוח, המוכן עם מרכיביו האחרים, עליהם נדון בהמשך. ישנם תנורי ג'ירו זמינים לשימוש מסחרי ולמגורים כאחד, אך עבור המשתמשים הם יותר גרסה מיניאטורית של מכונת הג'ירו, המבשלים בחלל קטן יותר.

תוספת מצוינת לכל מסעדה עם מכונת שווארמה גז ג'ירו ג'ורו DG6A כבש, בקר או הודו 100 ק"ג. המתן מספר דקות עד שהבשר מבושל ושווארמה עוף או בקר מושלמת או קבב.
למידע מורחב אודות מכונת שווארמה להשכרה ומכונת שווארמה עליך לבקר ב- idans.co.il

מכונת הג'ירו היא יחידה רב פונקציונלית עם יכולת עצומה לבשל את הבשר האהוב עליכם כרצונכם. משתמשים רבים שקנו את מכונת Pastor מופתעים מהמידה שהיא מבשלת בשר.

מצויד בשיפודי מתכת חזקים

לברודרי אנכי שלנו יש יכולות בשר של כמה עשרות עד כמה מאות פאונד כדי להכיל את המוצרים שלך. מכונת הטרמפו גריל Remta Makina Shawarma Gyro Al Pastor Grill היא יחידה רב תכליתית הניתנת לנשיאה לבית, לגינה או למשרד. בתחילה, המכונה היא בקיבולת של 17 ק"ג והיא מסופקת עם ספינר ידני.

להאכיל את אורחי ארוחת הערב שלך בג'ירו אקזוטי באמצעות מכונה זו דרך אקזוטית ומרשימה להכין בשר טעים בשפע

ידוע גם בטאקו אמין, אל פסטור, קבב גז וקבב קבב, זהו המוצר המבוקש ביותר בשוק. עם Flexisserion, טוסטר וגריל 1500 וואט, מכונה זו יכולה להכין כל סוג של בשר מברווז ועד בקר שלוקח זמן רב להכין אותו.

אנו אוהבים את הטכנולוגיה המבריקה של התנור האנכי ותנור הגריל החשמלי

כדי להבטיח שכל סנטימטר בשר מבושל לשלמות. מכונת קבב הגז Tacos Al Pastor פותחה לשימוש מסחרי וידועה כחזקה ועמידה. עם 13 מכונות הבישול הג'ירו הטובות ביותר שבחרנו אתה מוכן לשבת ולהירגע בזמן שאתה קורא ובוחר אחת.

אנו עושים כל שביכולתנו כדי לעדכן את הקונים לגבי התעשיות והמפעלים התחרותיים ביותר בענף ולספק להם את המגמות העדכניות ביותר.