וויסקי טוב

מזקקת Redbreast היא סיר הוויסקי האירי הנמכר ביותר בעולם וייצרה בקבוקים עשירים מאז 1857. וויסקי מזקקת וודפורד רזרב קנטקי בורבון מורכבת מיותר מ -200 טעמים טעימים שונים, החל מגרגיר ועצי למתוק וארומטי עד חריף, פירותי ו תווים פרחוניים. בורבון דומה לוויסקי אמריקאי בכך שהוא צעיר יותר מהמקבילה לסקוטש בשל הלחות הגבוהה יותר, שחשובה עבור אנג'ל שאר.

מזוקק מחביות עץ אלון חרוכות

יש לו טעם עדין ומאוזן לחלוטין בין מתוק לעשן, בדיוק מה שאתה רוצה מבורבון אמריקאי אמיתי, וזה הופך אותו לאחד ממותגי הוויסקי הטובים ביותר אי פעם. וויסקי Knob Creek קנטקי סטרייט בורבון בורס וויסקי מחביות עץ אלון אמריקאי חרוכות, הודות למחית של 51% תירס ו -50% הוכחה. תווים חזקים של וניל ואלון והוכחה גבוהה של 94% הופכים את הוויסקי הזה בן 18 לוויסקי נהדר לכל מרכיב ומרכיב מצוין של Old Fashioned ו- Boulevardi.

טועמים מציינים כי הקלות הנגישה של טוקי הופכת את וויסקי סונטורי טוקי למבוא מצוין לוויסקי וניחוחותיו של אלון

דבש ווניל. מתיו מקונוהיי מעדיף וויסקי בורבון, שנהנה ממנו עם אביו, שגדל בטקסס, כדי להיות מסודר, ולראיה, זהו אחד ממותגי הוויסקי הטובים ביותר שיוצרו בשיתוף עם ידוענים. אני משתמש בוויסקי Auchentoshan בטעימות שלי כל הזמן מסיבה אחת: הוא חלק יותר וקל יותר לשתייה מאשר סקוטי.

אם אתה חושב שוויסקי סקוטי קלאסי שובר את הבנק במחיר של $ 38.99

הסקוטש הזה מתאים בדיוק לרשימת הוויסקי הטובים ביותר מתחת ל -50 דולר. אם תיכנסו לעולם הבורבון המיוצר, תגלו שהוא די מתוק, אך תתכנסו לעולם המלאכה של הוויסקי האמריקאי ותגלו וויסקי חריף, עשיר ועוצמתי. וויסקי השיפון הסיבי הזה מ- Knob Creek הוא השיפון המוגבל הראשון של החברה שיצא לשוק, ולמרות שאיננו יודעים עד כמה הבקבוק מוגבל, הוא מצביע על כך שהוא נמצא בחביות מאז 2009.

High West Campfire

הוא אחד הוויסקי האמריקאי הטוב ביותר, תערובת של בורבון, שיפון וסקוטש שאף אחד אחר לא יכול לטעון. וויסקי אמריקאי, בדומה לבורבון, עשוי מחית תירס של 51% ונוטה להיות מתוק עם רמז לקרמל, ואילו שיפון עשוי גם מחיפת שיפון של 51% והיא וויסקי חריף וירקות בעל אחוז גבוה של חיטה ו שעורה שהיא אדמה ואגוזית. וויסקי תוצרת אמריקה אינו נכלל בקטגוריית בורבון או שיפון, אך טנסי הפכה אותו למה שהוא: וויסקי אמריקאי.

חבית אחת של Four Roses

היא אחת המזקקות האמריקאיות היחידות ששרדו את האיסור, וניסיונן בא לידי ביטוי בוויסקי בורבון סטורט עטור הפרסים הזה. זהו ייצוג מרשים של הוויסקי האמריקאי הגדול, החורג מעבר למתיקות יתר של הבורבון לעומק הרבה יותר.

וויסקי קולינגווד מבשיל להכיל כמות מינימלית של וויסקי שיפון. הוויסקי מחביות קריביות בת 14 מעובד בחביות רום, שם הוא סופג מולסה ותווי פירות.

אברפלדי ידועה גם בייצור וויסקי מלטי

ו- Go Dewar הוא תערובת של ביטויי סינגל מאלט בני 20 ו -12 שנה המתפרסמים מדי שנה. בשנה השנייה להצהרת הגיל הוחלפו הביטויים בני ה -18 וה -25 ב -12 דרמות של ויצ'י ו -16 מזקקים ובקו-בלו סיל בן ה -20, וויסקי משעורה לא מסולקת ומיושן בבורבון לשעבר. וחביות שרי. ויסקי בורבון הוא וויסקי אמריקאי עשוי תירס, 51% תירס ליתר דיוק, התיישן בחביות עץ אלון חדשות והוגש ב -80%.

הנרי מק'קנה

הוא חלק ממזקקת Heaven Heaven שבקנטקי, הידועה גם בזכות וויסקי עטורי פרסים אחרים כמו אליהו קרייג בורבון, לארצ'ני בורבון וויסקי רייס פייקוויל. וויסקי Knob Creek Kentucky Straight Bourbon הוא בקבוק סטנדרטי נרחב עם טעמים מתוקים ועשירים ייחודיים. וויסקי היילנד פארק הוא וויסקי סינגל מאלט סקוטש קלאסי בן ה -12.

במשך עשרות שנים מזקקות מלאכה רבות ברחבי הארץ ירקו מזקקות

ויש מבחר רחב של וויסקי המיוצר בסגנון בורבון ושיפון בסגנון הוויסקי האמריקאי, אך יש גם תערובות וויסקי ניסיוני ששווה ביקור. . להלן 19 מהברמנים האהובים עלי בארץ להמפץ הטוב ביותר: בורבון, שיפון, וויסקי אירי, וויסקי יפני וסקוטש. יש כל כך הרבה (130 ויותר) לבחירה, אבל הנה 12 מוויסקי מזקקת סקוטש הסינגל מאלט הטובים ביותר.

סינגל מאלט סקוטש

הוא תערובת של וויסקי ממזקקה או סקוטש מעורבב המכיל וויסקי ממספר מזקקות, כולל וויסקי תבואה. כאשר אנו מתייחסים לוויסקי וויסקי, אנו קוראים לזה ויסקי. הוויסקי הנמכר ביותר מגיע מסקוטלנד, ותערובת הסינגל מאלט מדברת על אופיו של אזור מזקקה וויסקי מסוים בסקוטלנד.

המפתח

הוא לזכור כי הבקבוק מחליט בעצמו אם לשתות וויסקי סקוטי או אירי, וכי מה שהוא ממשיך לזרוק לוויסקי הוא לא משהו שאפשר ליהנות ממנו כראוי. הגישה הפרגמטית של אבא ליהנות מסלעי הוויסקי שלו, אבל אי אפשר לטעות במורכבותו של WhistlePig Boss Hog VII, מרחרח שיפון בן 17, או בורבון סינגל חבית של בייקר. הביטויים בני 12, 16 ו -21 הם כולם וויסקי מאלט שהולכים טוב עם תערובת Dewar. וויסקי אלה הם דבש, חריף ומעוטר בתווי וניל ופירות.
על מנת לשמוע פרטים נוספים אודות גלנליווט 18 ווויסקי טוב כדאי לבדוק ב- popa-rg.co.il